Rekonstrukce a zednické práce

Potřebujete v bytě, domě nebo kanceláři novou podlahu? Loupe se vám barva? Nebo potřebujete rozdělit prostory či snížit stropy? Pomůžeme vám s širokou škálou požadavků v oblasti rekonstrukcí a dalších oblastí s ní spojených.

Opravy interiérů

Opravíme stěny, zasádrujeme díry, vyrovnáme plochu, pomůžeme s nábytkem a mnohem více. Zkrátka se postaráme o to, aby interiér vašeho bytu, nebo kanceláře byl jako nový.

Sádrokartonářské práce

Velké prostory s vysokými stropy a spoustou volného prostoru? Nebo jen potřebujete schovat nevzhledné trubky a udělat prostor přijemnějším? Postaráme se o širokou škálů úkolů. Od snižování stropů, přes konstrukci přepážek, až po zakrývání potrubí a elektroinstalace.

Pokládání podlah

Staré parkety už za moc nestojí? Nebo zkrátka chcete změnit barvu a styl vaší podlahy, abyste se cítili pohodlněji? Pomůžeme s výběrem materiálu, zajistíme provedení se vším všudy a uklidíme po sobě.

Získtejte nacenění zdarma

Zavolejte nám: +420 603 401 906

Ať už potřebujete vymalovat, nebo složit nábytek. Rádi pomůžeme se vším možným na co potřebujete pořádné chlapy. Pokud jste si nevybrali z našich služeb zkuste nás oslovit s vaším požadavkem. Ozveme se vám.

    To že jste člověk prokažte výběrem ikony flag.