Malování, nátěry, stříkání

Od výběru k barvy až k finálnímu úklidu. Vše potřebné dovezeme, opravíme stěny, zakryjeme vše co má zůstat čisté, vymalujeme a na závěr uklídíme

poradenství s výběrem barvy

Chtěli byste oživit svůj byt, kancelář nebo dům, ale neumíte se zorientovat v širokém sortimentu barev, které jsou na trhu? Nezoufejte, něco pokojů jsme vymalovali a tak vám doporučíme to s čím máme zkušenosti a pomůžeme i s výběrem barvy.

Nátěry fasád

Dáme vaší fasádě jiskru. Uděláme kompletní nátěr, s vlastním lešením, vlastním vybavením, tak, abyste se vy nemuseli o nic starat. Dejte vědět jak vám můžeme pomoc.

Malování kanceláří, bytů

Vše potřebné si dovezeme, zakryjeme co bude potřeba, vymalujeme a pak za sebou uklidíme. Vy se tak nemusíte o nic starat. Dejte vědět s čím vám můžeme pomoc. Zavolejte nám, nebo nám napište přes kontaktní formulář.

Stříkání a nátěry hal, kontejnerů, konstrukcí

Nátěry kovových konstrukcí, hal, kontejnerů, zkrátka všeho co má vypadat dobře a zároveň být chráněno před rzí a podnebím tak, aby to vydrželo co nejdéle.

Získtejte nacenění zdarma

Zavolejte nám: +420 603 401 906

Ať už potřebujete vymalovat, nebo složit nábytek. Rádi pomůžeme se vším možným na co potřebujete pořádné chlapy. Pokud jste si nevybrali z našich služeb zkuste nás oslovit s vaším požadavkem. Ozveme se vám.

    To že jste člověk prokažte výběrem ikony flag.